Συμμετοχή στην 1η Μαθητική Έκθεση Εργαστηριακών Κέντρων Ηρακλείου

Η 2η Σ.Α.Ε.Κ. Ηρακλείου συμμετέχει ενεργά στην 1η Μαθητική Έκθεση Εργαστηριακών Κέντρων Ηρακλείου με τίτλο “Δημιουργούμε μαθαίνοντας” η οποία πραγματοποιείται Πέμπτη 28 & αύριο Παρασκευή 29 Μαρτίου 2024, ώρες 9:00 έως 14:00 στο Πολιτιστικό Συνεδριακό Κέντρο Ηρακλείου.

Σε αυτήν οι επισκέπτες μπορούν να γνωρίσουν έργα που οι εκπαιδευόμενοι διαφόρων ειδικοτήτων (μαθητές/τριες, καταρτιζόμενοι/ες) έχουν δημιουργήσει κατά τη διάρκεια των εργαστηριακών τους μαθημάτων.

Στην έκθεση οι καταρτιζόμενοι των ειδικοτήτων μας “Εσωτερική Αρχιτεκτονική Διακόσμηση και Σχεδιασμός Αντικειμένων” & “Τεχνικός Συντήρησης Έργων Τέχνης και Αρχαιοτήτων” παρουσιάζουν τα έργα τους.

Συγχαρητήρια στους καταρτιζόμενους για τις πολύ ωραίες δημιουργίες τους και ευχαριστούμε τους εκπαιδευτές/τριες μας Κ.Δαφέρμου, Μ.Γρηγορίου, Μ.Παπαδαντωνάκη για την ενεργή συμμετοχή τους.

Δείτε περισσότερες φωτογραφίες στην δημοσίευση στη σελίδα μας στο Facebook